Akademia Bezpieczeństwa Publicznego Uniwersytetu Mykolasa Romerisa,
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu oraz Akademia Public Security of the Mykolas Romeris University (Republika Litewska) zawarły 11 kwietnia 2024 r. porozumienie w sprawie głównych kierunków wzmacniania bezpieczeństwa granic zewnętrznych i wewnętrznych Unii Europejskiej, promowania i rozwoju wspólnych umiejętności funkcjonariuszy i żołnierzy służb państwowych i zawodowych na wysokim poziomie, standardów szkoleniowych oraz jakości współpracy w dziedzinie nauki i edukacji.
State Forensic Research Centre of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu oraz State Forensic Research Centre of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine zawarły 1 lutego 2022 r. umowę o współpracy w dziedzinie nauki i edukacji.
Narodowe Centrum Ekspertyz Sądowych Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Mołdawii
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu oraz Narodowe Centrum Ekspertyz Sądowych Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Mołdawii zawarły 21 lutego 2022 r. Umowę o współpracy w dziedzinie nauki i edukacji.
Central Institute of Human Development of the University “Ukraine”
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu oraz Central Institute of Human Development of the University “Ukraine” z siedzibą w Kropywnyckim na Ukrainie zawarły 8 listopada 2022 r. Porozumienie o współpracy w dziedzinie nauki i edukacji.
Agreement with the Central Ukrainian State University
Współpraca z Centralnym Ukraińskim Uniwersytetem Państwowym jest krokiem w kierunku bliższych relacji edukacyjnych i naukowych. Otworzy nowe możliwości dla studentów i pracowników naukowych oraz umożliwi wspólne projekty badawcze, wymiany studenckie i organizację wydarzeń akademickich, które poszerzą horyzonty i zintegrują nasze społeczności naukowe.
Współpraca z renomowanym uniwersytetem jest doskonałą okazją do rozwoju międzynarodowego i zdobycia doświadczenia na poziomie globalnym. Jest to również okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń, innowacyjnych projektów i wspólnych badań.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Cypr
Umowa o współpracy międzynarodowej w dziedzinie nauki i rozwoju z czołowym uniwersytetem na Cyprze otwiera nowe horyzonty dla naszych studentów i kadry dydaktycznej. Zawarty list intencyjny w ramach programu Erasmus daje możliwość uczestnictwa w wymianach akademickich, realizacji wspólnych projektów badawczych i nawiązywania cennych kontaktów międzynarodowych.
Dla naszych studentów jest to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń edukacyjnych w sercu Morza Śródziemnego, w pięknym otoczeniu Cypru. Dzięki tej współpracy nasi studenci będą mieli szansę poszerzyć swoje umiejętności i nawiązać kontakty, które zaprocentują w ich późniejszym życiu zawodowym.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Bułgaria
Umowa Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego z Płowdiwską Szkołą Bezpieczeństwa i Ekonomii jest niezwykle ważnym krokiem w kierunku jeszcze silniejszej integracji z europejskim światem nauki i edukacji. List intencyjny, który podpisaliśmy w ramach Programu Erasmus, umożliwi naszym studentom wymianę doświadczeń, odkryć naukowych i udział w innowacyjnych projektach badawczych. Współpraca otworzy drzwi do głębszego zrozumienia bałkańskiego rynku pracy i nowych trendów w różnych dziedzinach naukowych. Studenci będą mieli wyjątkową okazję do odbycia staży i w jednej z najbardziej dynamicznych gospodarek Europy Wschodniej.
List intencyjny o współpracy międzynarodowej – Holandia
List intencyjny o współpracy międzynarodowej zawarty z Uniwersytetem Nauk Stosowanych w Wittenborg w Holandii umożliwi dzielenie się doświadczeniami i najlepszymi praktykami w obszarze nauczania oraz badań, co przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Czechy
Umowa z College of European and Regional Studies w Czechach stanowi istotny krok w kierunku zacieśnienia relacji edukacyjnych i naukowych. Otworzy nowe możliwości dla studentów i pracowników naukowych oraz umożliwi realizację wspólnych projektów badawczych.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Słowacja
Umowa z Academia Prima na Słowacji otwiera Dzięki tej współpracy studenci będą mieli szansę na uczestnictwo w programach wymiany, co pozwoli im na zdobycie międzynarodowego doświadczenia oraz rozwój umiejętności w różnorodnych kontekstach kulturowych. Pracownicy naukowi zyskają możliwość realizacji wspólnych projektów badawczych, co sprzyja wymianie wiedzy oraz innowacji.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Chorwacja
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego podpisała międzynarodową umowę z Josip Juraj Strossmayer University w Chorwacji. Współpraca otwiera nowe możliwości w zakresie nauczania, wymiany studentów oraz wspólnych badań naukowych.
Studenci zyskają możliwość studiowania za granicą, a kadra – udziału w międzynarodowych inicjatywach naukowych. Cieszymy się na współpracę z uczelnią o ugruntowanej pozycji akademickiej, obejmującą 14 wydziałów, Akademię Sztuki i Kultury oraz trzy katedry uniwersyteckie.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Mołdawia
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego nawiązała współpracę z Free International University w Mołdawii. Partnerstwo obejmuje wymianę studentów, rozwój wspólnych programów nauczania i realizację projektów badawczych.
Studenci zyskają szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku akademickim. Free International University kształci w duchu internacjonalizacji, oferując 76 programów w czterech językach i łącząc teorię z praktyką w środowisku międzykulturowym.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Łotwa
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego zawarła międzynarodową umowę z Baltic International Academy w Rydze, która obejmuje rozwój współpracy w obszarze nauczania, wymiany studentów oraz badań naukowych. Baltic International Academy jest największą instytucją szkolnictwa wyższego na Łotwie. Jesteśmy przekonani, że ta międzynarodowa inicjatywa przyczyni się do wzrostu jakości kształcenia i innowacyjności w zakresie badań.
Umowa o współpracy międzynarodowej – Gruzja
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego zawarła umowę z Central University of Europe w Gruzji, obejmującą współpracę w zakresie nauczania, wymiany studentów i współnych badań naukowych.
Partnerstwo otwiera przed studentami możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia, a kadra zyska nowe perspektywy rozwoju naukowego. Uniwersytet prowadzi programy w języku gruzińskim i angielskim w obszarach medycyny, nauk społecznych, biznesu i prawa.